Przesyłki

DO WIELKIEJ BRYTANII

dla firm

Jak sprawnie wysyłać przesyłki do wielkiej Brytanii?

WYBIERZ PARTNERA LOGISTYCZNEGO, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ.

Od 50 lat dostarczamy przesyłki międzynardowe. Pomagamy firmom prowadzić handel i operacje międzynarodowe na całym świecie. Możesz być pewny wysokiej jakości naszych usług - co miesąc swoje dokumenty i przesyłki zagraniczne powierza nam ponad 5000 tysięcy polskich firm.

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Teraz w nowych, atrakcyjnych cenach. W tym roku świętujemy 50 lat marki DHL!

WYPRÓBUJ DHL EXPRESS

Zapewnij sobie i swoim klientom najwyższą jakość obsługi. Teraz w atrakcyjnych cenach.
Dziś czas ma ogromne znaczenie. Wybierz kuriera, który dostarczy Twoje transporty do Wielkiej Brytanii zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. 
Zarejestruj się

MASZ PYTANIA?

Chętnie na nie odpowiemy.
JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z DHL EXPRESS?

Jak wyglada współpraca z firmą kurierską? Dowiedz się jak się z nami współpracuje.

DOWIEDZ SIE WIĘCEJ
MASZ PYTANIA? ZAPYTAJ MIĘDZYNARODOWEGO SPECJALISTĘ!

Czekamy na Twoje pytania, chętnie na nie odpowiemy.

NAPISZ DO NAS
JAK WYSŁAĆ PRZESYŁKĘ DO WIELKIEJ BRYTANII?

Co jest wymagane w przypadku wysyłania przesyłek podlegających odprawie celnej?

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE DLA FIRM

Jak możemy wspierać Twoją działalność?
PRAWDZIWIE EKSPRESOWA DOSTAWA
PRZESYŁKI DO UK I PO UNII EUROPEJSKIEJ

W ramach serwisu DHL Express, możesz zaoferować większości swoich odbiorców doręczenie na następny dzien roboczy. Do większości centrów biznesowych i przemysłowych mamy możliwość doręczenia przesyłki następnego dnia przed południem.

DOTAWA JUST IN TIME
DOSTAWA JUST IN TIME

Utrzymanie magazynu czy powierzchni do składowania towarów, zwłasza na poczatku działalności wiąże się z relatywnie wysokimi kosztami. Zaplanowana, ekspresowa dostawia towarów lub komponentów z zagranicy pozwoli ograniczyć koszty logistyki magazynowej.

MIEDZYNARODOWY E-COMMERCE
MIĘDZYNARODOWY E-COMMERCE

Sprzedaż online za granicę otwiera nowe szanse dla Twojego biznesu. Zagraniczni odbiorycy są skłonni więcej zapłacić za produkt wysokiej jakości, którego dostawa natąpi w najkrótszym możliwym czasie.

SŁUCHAMY GŁOSU KLIENTÓW
SŁUCHAMY GŁOSU KLIENTÓW

Codziennie pytamy naszych klientów i odbiorców przesyłek o poziom zadowolenia z naszych usług. Uwagi i wskazówki pozwalają nam wprowadzać usprawnienia w naszych procesach.

USLUGI CELNE
USŁUGI CELNE

W naszej standardowej usłudze zrealizujemy za Ciebie czynności związane z odprawą celną. W ramach odpraw eksportowych i importowych możesz skorzystać z szerokiej palety usług celnych.

WSPARCIE OD POCZĄTKU
WSPARCIE OD POCZĄTKU

My też bylismy start-upem. Jesteśmy świadomi wyzwań jakie stoją przed nowymi przedsięwzięciami. Chcemy wspierać firmy od początku ich działalności i umożliwiać im rozwój.

DHL: TWÓJ AMBASADOR

50 lat w branży miedzynarodowch przesyłek ekspresowych
ON-DEMAND DELIVERY
CO TO OZNACZA? 
ON-DEMAND DELIVERY

Wygodne opcje dostawy są wysoko cenione wśród odbiorców, szczególnie konsumentów. Twoi odbiorcy mogą wybrać dokładnie kiedy i gdzie chcą odebrać przesyłkę.

DOSTAWA OD DRZWI DO DRZWI
CO TO OZNACZA? 
DOSTAWA OD DRZWI DO DRZWI

Nasze usługi - ekspresowe przesyłki międzynardowe umożliwiają dostawy przed określoną godziną. Jeżeli przesyłka za granice jest naprawde pilna możesz nam zaufać.

EXPRESOWA DOSTAWA I ZWROTY
CO TO OZNACZA? 
EXPRESOWA DOSTAWA I ZWROTY

Sprzedajesz swoje produkty kanałem e-commece? Badania wskazują, że szybka dostawa i łatwy zwrot zachecają klientów do większych zakupów.

DHL EXPRESS

Pomagamy firmom pokonywać granice. Dostarczamy jakość.
Przesyłki międzynarodowe dla firm.