WYGRAJ BILETY NA ZAWODY ESL ONE W KATOWICACH

W dniach 22-24 lutego 2019 w katowickim Spodku odbędą się zawody e-sportowe ESL ONE. Wezmą w nich udział najlepsze drużyny grające w grę action RTS Dota 2. W trakcie imprezy nie zabraknie też atrakcyjnych wydarzeń towarzyszących. Nie może zabraknąć też Ciebie. 
CZAS NA ZGŁOSZENIA MINĄŁ
Konkurs dla klientów DHL Express

Bilety na zawody ESL ONE czekają.

Do wygrania są dwa podwójne karnety VIP na weekend 22-24 lutego i dwa podwójne karnety standardowe. Całkowita pula nagród zawodów wyniesie 300.000 $! W składzie startującej w zawodach drużyny Team Secret, występuje Polak o nicku NIsha. 
...................................................................................................................................
Dni do końca konkursu
Konkurs zakończony

E-sport to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi związanych z sportowym współzawodnictwem. Dajemy Ci możliwość uczestniczenia w rozgrywkach skupiajacych najlepszych na świecie graczy w Dota 2, wraz z kibicami z całej Europy. Nie przegap jej!

Nie czekaj na ostatnią chwilę i już teraz wyślij nam swoje zgłoszenie. 

Atrakcje towarzyszące zawodom ESL ONE Dota 2
Bez wątpienia gwoździem programu całego weekendu będzie możliwość obserwowania w akcji najlepszych graczy w Dota 2 na świecie. Ale to nie jedyne atrakcje, jakie organizatorzy przygotowali na weekend 22-24 lutego.  Sprawdź co jeszcze planują organizatorzy.

INNE ROGRYWKI >>>

INNE ROGRYWKI 

Dla tych, dla których emocje na głównej arenie rozgrywek staną się zbyt intensywne czeka jeszcze wiele innych równocześnie toczonych rozgrywek, o mniejszej randze, które będzie można obserwować na terenie katowickiego spodka.

POKAZY COSPLAYERÓW >>>

POKAZY COSPLAYERÓW

Czym byłyby zawody e-sportowe bez obecności fantazyjnie przebranych cosplayerów? Nie zabraknie ich także w trakcie zawodow ESL ONE. Dodatkowo będą oni mogli wziąć udział w konkursie na najlepszy strój z pulą nagród wynoszącą 3000 $. Dodatkowo zwycięzcy będą się mogli zaprezentować w swoich kreacjach na głónej scenie ewentu. 

MECZ Z PROFESJONALISTĄ >>>

MECZ Z PROFESJONALISTĄ

W trakcie turnieju ESL ONE będzie można spróbować swoich sił w 8 minutowej walce z zawodowym e-sportowecem. Żeby móc sprawdzić, czy czeka Cię kariera w esporcie wystarczy zrobić sobie selfie z zawodów i oznaczyć je odpowiednim hashtagiem. Do walki z zawodowcem będą mogli stanąć autorzy wybranych przez organizoatorów zdjęć
TESTY PROCESORÓW >>>

TESTY PROCESORÓW

Na stanowiskach partnera zawodów - firmy Intel, będzie można przetestować możliwości  procesorów i7 i i9.

Oficjalna strona zawodów Dota 2 ESL ONE w Katowicach