Docieraj do swoich klientów jeszcze szybciej!

NASI MIĘDZYNARODOWI SPECJALIŚCI POMOGĄ WYBRAĆ NAJLEPSZE DLA CIEBIE ROZWIĄZANIA!

Jeżeli planujesz wysyłkę za granice lub import towaru - skontaktuj się z naszymi specjalistami. Pomogą w przygotowaniu transportu.
 
Od ponad pół wieku dostarczamy przesyłki międzynardowe. Nawet w obecnych, trudnych czasach, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa ułatwiamy i umożliwiamy firmom prowadzenie handlu międzynarodowego i operacji na całym świecie.
Globalny zasięg
Zdalne zarządzanie przesyłką
Dostawa bezkontaktowa

DHL EXPRESS - PEWNY PARTNER LOGISTYCZNY

Co zyskujesz korzystając z DHL Express?
TRZYMAMY RĘKĘ NA PULSIE
NIEUSTANNIE MONITORUJEMY SYTUACJE
Posiadamy specjalny zespół reagujący na dynamincznie zmieniającą się sytuację na świecie, który podejmuje kroki zgodnie z zaleceniami organizacji światowych i lokalnych. W każdej chwili możesz sprawdzić dostępność serwisu możesz sprawdzić na stronie dhlexpress.pl
PEWNY, BEZPIECZNY TRANSPORT
MOŻESZ SPAĆ SPOKOJNIE

Dbamy nie tylko o Twoje przesyłki, ale też o zdrowie naszych Klientów i prawcowników, wprowadzając w procesie dostawy wszelkie zalecane przez organizacje medyczne środki bezpieczeństwa

RÓŻNE PRZESYŁKI, TA SAMA WYSOKA JAKOŚĆ
JESTEŚMY GOTOWI

Bez względu na to, czy przesyłasz dokumenty, paczki, czy palety, mamy rozwiązanie przygotowane dla Twoich potrzeb. Masz niestandardowe potrzeby transportowe? Skontaktuj się z nami, wspólnie znajdziemy rozwiązanie skrojone do Twoich potrzeb.

SZYBKOŚĆ
OSZCZĘDNOŚĆ TWOJEGO CZASU

Oferujemy doręczenie w najkrótszym możliwym terminie. Codzienne połączenia w ramach rozwiniętej sieci, umożliwają pewne odbiory i miejsce w samolocie. Na terenie Europy transport zajmuje nam 1 dzień, przesyłki na kierunku azjatyckim dostarczamy często już w 2 dni.

WYGODA UŻYCIA
DLA TWOJEJ WYGODY

Aby zlecić import wystarczy skorzystać z darmowej aplikacji MyDHL+ lub skontaktowac się z naszymi konsultantami. W aplikacji możesz wygenerować etykietę, którą nadawca dołączy do Twojej przesyłki, a także śledzić jej drogę. Konsultanci pomogą i odpowiedzą na Twoje pytania. Z kolei w aplikacji do zarządzania przesyłką możecie wybrać czas i sposób dostawy. 

USLUGI CELNE
SPOKOJNIE, ZAJMIEMY SIĘ TYM

W naszej standardowej usłudze zrealizujemy czynności związane z odprawą celną. W ramach odpraw eksportowych i importowych możesz skorzystać z szerokiej palety usług celnych.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ
INFORMACJI?
ZAPYTAJ

DHL - NIE PRZESTAJEMY DOSTARCZAĆ

Ponad 50 lat w branży miedzynarodowch przesyłek ekspresowych
GLOBALNA SIEĆ
PRZEKRACZAMY GRANICE

Zyskujesz dostęp to importu towarów z ponad 220 krajów i terytorów. W ramach jednej sieci pozwalającej na sprawny i bezpieczny transport towarów. Do Twojej dyspozycji oddajemy 250 samolotów, 360 000 pracowników na całym świecie i 91 000 pojazdów.

DOSTAWA BEZKONTAKTOWA
W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO

W trosce o naszych Klientów i Kurierów umożliwiliśmy skorzystanie z opcji doręczenia bez podpisu (SIGNATURE RELEASE). Opcja jest tymczasowo dostępna dla przesyłek adresowanych do konsumentów/odbiorców prywatnych.  Skorzystanie z tej opcji jest możliwie za pomocą platformy On Demand Delivery. 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
UŁATWIAMY PROWADZENIE BIZNESU

Ponad 80% przesyłek importowych odprawiamy zanim wyląduą. Dzieki procedurom bezpieczeństwa i jakości oraz unikalnym systemom skracamy czas odprawy celnej do absolutnego minium. Dodatkowo możesz ją śledzić przez internet na każdym etapie jej drogi, od jej odbioru przez transport i odprawę celną, aż po moment przed doręczeniem. 

DHL EXPRESS

Pomagamy firmom pokonywać granice.
Przesyłki międzynarodowe dla firm.