JAK SPRAWNIE WYSYŁAĆ PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE?

WYBIERZ PARTNERA LOGISTYCZNEGO, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ.

OSZCZĘDŹ 50% OTWIERAJĄC KONTO W DHL EXPRESS
Wypełnij formularz, przedstawiciel DHL Express skontaktuje się z Tobą.

W DHL Express pomagamy firmom w ich międzynarodowej działalności. Budujemy zaufanie poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług - chcemy aby nasi Klienci byli zadowoleni ze swoich decyzji. Dzięki pewnemu i zaufanemu partnerowi możesz skupić sie na rzeczach dla Ciebie najważniejszych. Pozostaw przesyłki zagraniczne w dobrych rękach.

 

Otwórz konto firmowe w DHL Express i korzystaj taniej o  co najmniej 50% od początku współpracy. Bez abonamentu - płacisz tylko za zrealizowane transporty.

 

JAK MOŻEMY POMÓC TWOJEJ FIRMIE W MIĘDZYNARODOWYM BIZNESIE?

DHL Express to przede wszystkim ludzie. Zaangażowani w swoje zadania chcemy świadczyć usługi jak najwyższej jakości. Wyjątkowa jakość obsługi jest doceniana w niezależnych badaniach przeprowadzonych przez TNS OBOP.

 

Zintegrowana sieć operacyjna DHL Express zapewnia jednolity, wysoki standard usług na całym świecie. Efektywnie wykorzystuj swój dzień - przesyłki odbieramy w najpóźniejszych możliwych godzinach, tak aby jeszcze tego samego dnia zostały wysłane z Polski.

Twoje przesyłki u odbirców w Europie będą już następnego dnia, w USA w 1-2 dni, w Chinach 2-3 dni.

Szybko odprawimy za Ciebie towar - i to jeszcze zanim wyląduje w Polsce. Dzięki certyfikatowi AEO potwierdzającym spełnianie najwyższych standardów odprawa celna przesyłek przebiega sprawnie i szybko. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie.

Większość przesyłek importowych trafia do odbiorców w tym samym dniu, w którym trafiła do Polski.

Dostarczamy i odbieramy przesyłki z 220 krajów i terytoriów. Wybierz rynek, który Ciebie interesuje i zgłoś się do nas. Nasi konsultanci pomogą Tobie w realizacji Twoich celów biznesowych. Skorzystaj z naszego doświadczenia. 

Robimy to już 50 lat.

Doręczamy.