Korzystasz z transportu międzynarodowego?

DLA DHL EXPRESS KAŻDA TWOJA PRZESYŁKA JEST TĄ NAJCENNIEJSZĄ

 

Od ponad 50 lat dostarczamy przesyłki międzynardowe. Ułatwiamy i umożliwiamy firmom prowadzenie handlu międzynarodowego i operacji na całym świecie.

 

Wybierając DHL Express otrzymujesz dostęp do 50 lat doświadczenia na rynkach lokalnych i globalnych, w każdym zakątku świata.

 

Globalny zasięg
Wygoda i prostota
Bezpieczeństwo i rzetelność

DHL EXPRESS - PEWNY PARTNER LOGISTYCZNY

Co zyskujesz korzystając z DHL Express?
PRZEWIDYWALNE STAWKI
BRAK NIEPRZYJEMNYCH NIESPODZIANEK

Nasze stawki są gwarantowne przez cały rok. Nie musisz martwić się opłatami sezonowymi, które niektóre firmy stosują w okresie wzmożonego ruchuUnikniesz też skutków zmiany kursów walut. 

PEWNY, BEZPIECZNY TRANSPORT
MOŻESZ SPAĆ SPOKOJNIE

Twoje przesłyki będą bezpieczne w naszych placówkach posiadających najwyższy poziom certyfikacji wyjątkowo rygorystycznych norm TAPA (FSR) A. Każda Twoj przesyłka jest dla nas priorytetowa i najważniejsza.

RÓŻNE PRZESYŁKI, TA SAMA WYSOKA JAKOŚĆ
JESTEŚMY GOTOWI

Bez względu na to, czy przesyłasz dokumenty, paczki, czy palety, mamy rozwiązanie przygotowane dla Twoich potrzeb. Masz niestandardowe potrzeby transportowe? Skontaktuj się z nami, wspólnie znajdziemy rozwiązanie skrojone do Twoich potrzeb.

SZYBKOŚĆ
OSZCZĘDNOŚĆ TWOJEGO CZASU

Oferujemy doręczenie w najkrótszym możliwym terminie. Codzienne połączenia w ramach rozwiniętej sieci, umożliwają pewne odbiory i miejsce w samolocie. Na terenie Europy transport zajmuje nam 1 dzień, przesyłki na kierunku azjatyckim dostarczamy często już w 2 dni.

WYGODA UŻYCIA
DLA TWOJEJ WYGODY

Aby zlecić import wystarczy skorzystać z darmowej aplikacji MyDHL+ lub skontaktowac się z naszymi konsultantami. W aplikacji możesz wygenerować etykietę, którą nadawca dołączy do Twojej przesyłki, a także śledzić jej drogę. Konsultanci pomogą i odpowiedzą na Twoje pytania. Z kolei w aplikacji do zarządzania przesyłką możecie wybrać czas i sposób dostawy. 

USLUGI CELNE
SPOKOJNIE, ZAJMIEMY SIĘ TYM

W naszej standardowej usłudze zrealizujemy czynności związane z odprawą celną. W ramach odpraw eksportowych i importowych możesz skorzystać z szerokiej palety usług celnych.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ
INFORMACJI?
ZAPYTAJ

DHL - TWÓJ AMBASADOR

Ponad 50 lat w branży miedzynarodowch przesyłek ekspresowych
GLOBALNA SIEĆ
PRZEKRACZAMY GRANICE

Zyskujesz dostęp to importu towarów z ponad 220 krajów i terytorów. W ramach jednej sieci pozwalającej na sprawny i bezpieczny transport towarów. Do Twojej dyspozycji oddajemy 250 samolotów, 360 000 pracowników na całym świecie i 91 000 pojazdów.

DOSTAWA OD DRZWI DO DRZWI
PROSTO DO CIEBIE

Nasze usługi - ekspresowe przesyłki międzynardowe umożliwiają dostawy przed określoną godziną. Jeżeli przesyłka za granice jest naprawde pilna możesz być spokojny, że dotrze na czas.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
TRZYMAMY RĘKĘ NA PULSIE

Ponad 80% przesyłek importowych odprawiamy zanim wyląduą. Dzieki procedurom bezpieczeństwa i jakości oraz unikalnym systemom skracamy czas odprawy celnej do absolutnego minium. Dodatkowo możesz ją śledzić przez internet na każdym etapie jej drogi, od jej odbioru przez transport i odprawę celną, aż po moment przed doręczeniem. 

DHL EXPRESS

Pomagamy firmom pokonywać granice.
Przesyłki międzynarodowe dla firm.