ZDOBĄDŹ BILETY NA KONCERT BRYANA ADAMSA

W dniach 21 I 22 czerwca 2019 w Gdańsku i Wrocławiu zagra legenda kanadysjkiego rocka - Bryan Adams. Twórca takich hitów jak "(Everything I do) I Do it for You", "Please Forgive Me", czy "Summer Of 69" odwiedzi polskę w ramach trasy "Shine a Light". To wydarzenie, którego nie możesz przegapić! 
CZAS NA ZGŁOSZENIA MINĄŁ
Konkurs dla klientów DHL Express

Weź udział w niezapomnianym, rockowym wieczorze z Bryanem Adamsem!

DHL świętuje w tym roku swoje 50 lecie i zaprasza z tej okazji do zabawy swoich klientów. Przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenia na koncerty Bryana Adamasa we Wrocławiu i Gdańśku. Nie może Cię tam zabraknąć!
...................................................................................................................................
Dni do końca konkursu
Czas na zgłoszenia minął

Bryan Adams pomimo prawie czterech dekad na scenie wciąż potrafi porywać tłumy i dawać energetyczne koncerty. Zaświadczą  o tym wszyscy, którzy mieli okazję go widzieć na żywo, kiedy odwiedził Polskę w zeszłym roku. Teraz i Ty możesz się o tym przekonać. 

Czas ucieka. Już teraz wyślij swoje zgłoszenie. 

Trasa "Shine The Light Tour"
Podczas czerwcowych koncertów fani usłyszą największe przeboje artysty oraz utwory z najnowszej płyty, która swoją premierę miała 1 marca. Album „Shine A Light” to 12 premierowych utworów, które łączą rock, pop i r&b. Na krążku znalazł się m.in. duet z Jennifer Lopez, a przebojowy singiel „Shine A Light” powstał we współpracy z Edem Sheeranem. DHL Express jest partnerem logistycznym wszstkich koncertów na trasie promującej najnowsze wydawnictwo kanadysjkiego muzyka. 
Strona ogranizatora koncertu